AFAS ZWEMT MET JE MEE

Iedere AFAS-gebruiker zwemt op zijn eigen manier door de software. De één duikt graag diep een module in, de ander blijft liever aan de oppervlakte. Om bezoekers op een speelse manier kennis te laten maken met het Leven Lang Leren-programma, ontwikkelde The Groundbreakers voor AFAS een opvallende zwembadactivatie genaamd ‘AFAS zwemt met je mee’. Na een eerste editie tijdens de Dag van de AFAS Beheerder kreeg de activatie tijdens AFAS Open een groter en interactiever vervolg.

In een groot ballenbakzwembad vol blauwe en witte ballen doken deelnemers letterlijk in Leven Lang Leren. Tussen de ballen gingen zij op zoek naar verschillende stellingen over het gebruik van AFAS. Met JA- en NEE-bordjes gaven ze antwoord en ontdekten ze welk type AFAS-gebruiker het beste bij hen past: Deep Diver, Spartelaar, Surface Swimmer of een Baantjestrekker. Een energieke badmeester op hoge stoel begeleidde het spel en zorgde voor humor, interactie en energie rondom het zwembad.

Na hun duik ontvingen deelnemers een persoonlijk AFAS-zwemdiploma met leeradvies en een QR-code naar Leven Lang Leren. Zo maakte de spetterende activatie verschillen tussen AFAS-gebruikers op een herkenbare manier zichtbaar en bood het bezoekers direct een ingang om verder te leren en zich te ontwikkelen. Honderden bezoekers namen deel en tussen de verschillende sessies door groeide het zwembad uit tot een opvallende, interactieve ontmoetingsplek.

“De samenwerking met The Groundbreakers verliep prettig en professioneel. Het team denkt actief mee, schakelt snel en vertaalt ideeën naar een sterk eindresultaat. Vooral de combinatie van creativiteit, betrokkenheid en duidelijke communicatie maakte de samenwerking waardevol.” – Leon Harmsen, AFAS Software

Categories